شهرهای الکترونیک استان : در صورتی که سایر شهرهای استان شما نیز الکترونیکی شده باشد ، شما قادر می باشید از منوی روبرو وارد سایر شهرها شوید. توجه فرمایید که شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود نیز وارد قسمت عضویت این شهرها شوید و به کلیه امکانات کاربری خود دستیابی پیدا کنید. برا برای مشاهده نقشه شهرهای الکترونیک ایران اینجا را کلیک کنید.
خدمات دولت به شهروندان خدمات دولت به بخش خصوصی خدمات الکترونیک دولتی ، خدماتی هستند که از طرف سازمان ها و ادارات دولتی ارائه می شود. این خدمات در دو بخش : خدمات دولت به شهروندان - خدمات دولت به بخش خصوصی ، برای شما ارائه شده است.
هفته وحدت بازدید مرکز رشد خرید شارژ ستاد برنامه ریزی و توسعه مشاغل استان مجازي  نماد میدان بسیج گرگان
برای استفاده از تمامی
امکانات خدمات شهر
الکترونیک نیاز به
عضویت دارید.
امروز:
اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
آب و هوای امروز
بیشترین دما : 30 درجه سانتیگراد
کمترین دما : 12 درجه سانتیگراد
جهت وزش باد : شمال به جنوب
سرعت وزش باد : 5 Km/H
میزان دید : 5 کیلومتر
میزان بارش باران : صفر
اخبار >> آرشيو خبرها
پیش بینی صادرات ۵۵ هزار تن سیب زمینی از گلستان
تاريخ ارسال خبر : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين ساعت 13 و 1 دقیقه
ارسال شده توسط مدير بخش خبري
کد خبر : 4722
تعداد بازديد خبر : 971
نسخه چاپي
حسین کاویانی ظهردوشنبه در حاشیه دومین جلسه ستاد برداشت محصولات پاییزه استان، اظهار کرد: سال گذشته میزان صادرات سیب زمینی استان ۳۰ هزار تن بود که در سال جاری پیش بینی شده است صادرات تا سقف ۵۵ هزار تن افزایش داشته باشد.

وی با بیان این که اقتصاد گلستان بر پایه اقتصاد کشاورزی است، گفت: افزایش درآمد کشاورزی استان منجر به افزیش سرانه درآمدی استان می شود و امسال برای خرید محصولات تضمینی استان هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

هشت میلیون لیتر سوخت برای برداشت محصولات در استان نیاز است

کاویانی در ادامه با اشاره به سوخت مورد نیاز استان برای برداشت محصولات کشاورزی گفت: برآورد ما این است که هشت میلیون لیتر برای برداشت محصولات سوخت نیاز استان است.

وی تصریح کرد: نیاز کلی کشور به سوخت برای کشاورزی سالانه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلوین لیتر است و برای سال جاری سه میلیارد و ۵۵۰ میلیون لیتر سوخت به کشاورزی اختصاص داده شد که سهم استان گلستان از این مقدار ۱۹۵ تا ۲۰۰ میلیون لیتر در طول سال است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گلستان افزود: سال گذشته برای ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه کمباین در حدود پنج میلیون لیتر سوخت درخواست کرده بودیم که اختصاص داده شد و سال گذشته مشکلی از بابت سوخت نداشتیم که با هماهنگی های صورت گرفته امسال نیز مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

هشت هزار ناوگان باری در استان وجود دارد

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان نیز در این جلسه گفت: هشت هزار ناوگان باری در استان وجود دارد که بر اساس آمار تقریبا روزی برای هزار و ۴۰۰ ناوگان بارنامه صادر می شود.

مهدی میقانی افزود: براساس مصوبه هیات وزیران از اول اردیبهشت سال جاری سهمیه سوخت ناوگان گازوئیل سوز، حمل و نقل عمومی برون شهری کالا و مسافر بر مبنای پیمایش و میزان عملکرد این خودروها خواهد بود.

وی افزود: این اقدام در راستای بهینه سازی مصرف سوخت و افزایش بهره وری و ایجاد انگیزه بین رانندگان بخش حمل و نقل عمومی اجرایی می شود.

میقانی تصریح کرد: در حال حاضر  ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر در صورت فعال بودن و نیز فعالیت نداشتن سهمیه یکسانی دریافت می کنند که این رویه در مصوبه جدید هیات وزیران اصلاح شده و براساس عملکرد سوخت دریافت می کنند.

وی با بیان این که ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت اختصاصی برای غلات نیست، افزود: با همکاری پلیس راهور از فعالیت  ناوگانی که ریزش بار کشاورزی دارد  جلوگیری می کنیم.

میقانی بیان کرد: همه کامیون ها و ناوگان حمل و نقل برای محصولات کشاورزی باید دارای برچسب باشد و ناوگانی که دارای این نشان نباشد نمی تواند فعالیت داشته باشد.


منبع:خبرگزاری مهر

Cannot find the files تازه ترين عناوين
برگزاری اولین دوره مسابقات والیبال بانوان روستایی استان گلستان
برگزاری مراسم جلسه توجیهی دانشجویان مرکز علمی کاربردی شرکت مخابرات استان گلستان
تنش های اعضای شورا برای جلوگیری از آسیب به شهر رفع می شود
۱۰ درصد تولید غلات استان به ضایعات تبدیل می شود
پیش بینی صادرات ۵۵ هزار تن سیب زمینی از گلستان
Cannot find the files پربيننده ترين عناوين
مصاحبه با شیرینی فروشی بلوط
نماد میدان بسیج گرگان دومین برج مرتفع کشور است
رتبه 100 ايران در شاخص «دولت الكترونيكي»
گفت و گو با مدیریت مجتمع فرهنگی تجاری کاپری
ثبت نام سفیران فرهنگی شهر الکترونیک