شهرهای الکترونیک استان : در صورتی که سایر شهرهای استان شما نیز الکترونیکی شده باشد ، شما قادر می باشید از منوی روبرو وارد سایر شهرها شوید. توجه فرمایید که شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود نیز وارد قسمت عضویت این شهرها شوید و به کلیه امکانات کاربری خود دستیابی پیدا کنید. برا برای مشاهده نقشه شهرهای الکترونیک ایران اینجا را کلیک کنید.
خدمات دولت به شهروندان خدمات دولت به بخش خصوصی خدمات الکترونیک دولتی ، خدماتی هستند که از طرف سازمان ها و ادارات دولتی ارائه می شود. این خدمات در دو بخش : خدمات دولت به شهروندان - خدمات دولت به بخش خصوصی ، برای شما ارائه شده است.
هفته وحدت بازدید مرکز رشد خرید شارژ ستاد برنامه ریزی و توسعه مشاغل استان مجازي  نماد میدان بسیج گرگان
برای استفاده از تمامی
امکانات خدمات شهر
الکترونیک نیاز به
عضویت دارید.
امروز:
اوقات شرعی:
اذان صبح :
طلوع آفتاب :
اذان ظهر :
غروب آفتاب :
اذان مغرب :
آب و هوای امروز
بیشترین دما : 30 درجه سانتیگراد
کمترین دما : 12 درجه سانتیگراد
جهت وزش باد : شمال به جنوب
سرعت وزش باد : 5 Km/H
میزان دید : 5 کیلومتر
میزان بارش باران : صفر
اخبار >> آرشيو خبرها
تنش های اعضای شورا برای جلوگیری از آسیب به شهر رفع می شود
تاريخ ارسال خبر : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۵ فروردين ساعت 13 و 4 دقیقه
ارسال شده توسط مدير بخش خبري
کد خبر : 4724
تعداد بازديد خبر : 857
نسخه چاپي
حسین ربیعی شامگاه شنبه در یکصدو هفتاد و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان، افزود: هر چه شورا و شهرداری منسجم تر باشند اثرات مثبت آن در سطح شهر بیشتر خواهد بود؛ هر دو طرف ما یعنی شهردار و اعضای شورای شهر باید کمی گذشت داشته باشیم و از منیّت خود بخاطر مردم بکاهیم.

وی با بیان این نکته که شهردار نیاز است کمی شورایی شده و شورا را بیشتر در کارهایش مشارکت دهد، اذعان کرد: نیاز است شهردار اعضای شورا را در عمل به رسمیت بشناسد و نقاط ضعفش را به نقاط قوت تبدیل کند .

ربیعی تصریح کرد: اعضای شورای شهر هم بدانند درست است که شهردار را آنها انتخاب می کنند ولی اینکه شهردار تمام کارهایش را رها کند و فقط به خواسته های ما توجه کند هم نشدنی است.

وی ادامه داد: بیائیم بپذیریم که مدیریت کردن نیروی انسانی در شهرداری و خصوصا مدیریت مالی آنها و در کنار آن مدیریت ده ها پروژه عمرانی وفرهنگی، اگر با دلگرمی و پشتیبانی اعضای شورا نباشد کار طاقت فرسایی است؛ ما نمیتوانیم کوتاهی در همراهی کردن مدیریت شهری را در پیشگاه خداوند جواب بدهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان بودجه سال ۹۴ را ۲۰۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه با ۵ میلیارد افزایش نسبت به بودجه سال ۹۳ مصوب شد.

وی با اعلام اینکه سهم بودجه عمرانی ۱۳۰ میلیارد تومان است، اظهار کرد: مهمترین پروژه های عمرانی سال ۹۴ را می‌توان بازگشایی خیابان ۶۰ متری افسران بعد از چند سال مشکلات تملکی و تملک گلشهر و رازی به تقاطع دخانیات دانست.

ریبعی تصریح کرد: اجرا و بهره برداری از زیرگذر و سه راه گلشهر، اجرای روگذر بهارستان به شهرک شهریار جهت تسهیل در رفت و آمد ساکنین شمال کمربندی شهید کلانتری به بالا دست شهر نیزاز دیگر برنامه های مهم سال ۹۴ شورا و شهرداری گرگان است.

وی اجرای روگذر تقاطع دخانیات و اجرای زیرگذر کمربندی شهید کلانتری به ۶۰ متری افسران، مطالعات و اجرای شهربازی در در زمین ۳ هکتاری صیاد شیرازی، اجرای فروشگاه هایپر مارکت در زمین ترمینال شهید قندهاری، سرمایه گذاری در زمین خیابان ۵ آذر و جذب سرمایه گذار برای اجرای هتل شهرداری و تله کابین را از برنامه های مهم مدیریت شهری در سال جاری اعلام کرد.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان، با اشاره به میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: مرد و زن باید از وجود الگویی چون حضرت فاطمه (س) در برخوردهای اجتماعی ، سیاسی و حتی اقتصادی و برای سعادت مند شدن استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: جامعه ما نسبت به شناخت رفتاری و کرداری حضرت فاطمه (س) بسیار ضعیف است و شاید به همین دلیل بعضی از دختران ما از الگوهای دست پرورده هجوم فرهنگی در سطح جامعه چه از داخل و چه از خارج کشور بیشتر شناخت و تأثیرپذیری دارند.

ربیهی در خاتمه یادآور شد:  این بر عهده مسئولین نظام است که همانقدر که در اندیشه اصلاح قدرت سیاسی هستند به دنبال رفع نواقص فرهنگی و اجتماعی نیز باشند و اگر در الگوسازی برای دختران و پسران مان موفق نباشیم در آینده نه چندان دور در صحنه سیاسی و اجتماعی دچار خلاء هایی می شویم که به راحتی نمیشود که با آنها مقابله کرد


منبع:خبرگزاری مهر
Cannot find the files تازه ترين عناوين
برگزاری اولین دوره مسابقات والیبال بانوان روستایی استان گلستان
برگزاری مراسم جلسه توجیهی دانشجویان مرکز علمی کاربردی شرکت مخابرات استان گلستان
تنش های اعضای شورا برای جلوگیری از آسیب به شهر رفع می شود
۱۰ درصد تولید غلات استان به ضایعات تبدیل می شود
پیش بینی صادرات ۵۵ هزار تن سیب زمینی از گلستان
Cannot find the files پربيننده ترين عناوين
مصاحبه با شیرینی فروشی بلوط
نماد میدان بسیج گرگان دومین برج مرتفع کشور است
رتبه 100 ايران در شاخص «دولت الكترونيكي»
گفت و گو با مدیریت مجتمع فرهنگی تجاری کاپری
ثبت نام سفیران فرهنگی شهر الکترونیک